co nabízím...

Pečení dortů je moje radost, vášeň a nyní i práce

Obrázek: dort hroch | dortyodradky
Obrázek: dort hroch | dortyodradky

Zabývám se především tvorbou netradičních a originálních 3D dortů, které vytvářím podle vašeho přání a představ.
  
Vždy se snažím o to, aby výsledný dort pokud možno předčil vaše očekávání. A podle reakcí mých zákazníků, mám za to, že se mi to snad i daří... :-)

Každý dort je svým způsobem originál a věnuji se mu s maximální možnou péčí.

K výrobě dortů používám výhradně čerstvé a kvalitní suroviny.

Při pečení potom využívám jednak vlastní, ale také tradiční a osvědčené receptury.

Veškeré práce na dortech provádím sama...
Je to výhoda nebo nevýhoda?
 

Výhoda... Za každý můj výrobek vám můžu ručit svým jménem a mohu s jistotou říct, že jsem mu věnovala maximální možnou péči. To, na čem se domluvíme je pro mě závazné a nikdo kromě mě na tom nemůže nic změnit.

Nevýhoda... Mám omezenou kapacitu, takže mohu přijmout jen tolik zakázek, kolik můžu reálně zvládnout a k tomu s náležitou péčí.

Moje jednoznačná priorita je kvalita, nikoliv kvantita. Pokud tedy chcete mít jistotu, že vám budu schopna vyrobit dort na nějaký konkrétní termín, je lépe si tento zarezervovat s dostatečným předstihem. Na podrobnostech týkajících se konkrétního dortu se můžeme dohodnout cca 14 dní před tímto termínem.

Jak může vypadat váš dort...

Vybírat můžete z několika druhů korpusů a krémů...

Korpus může být kakaový, vanilkový, mramorový, ořechový nebo mandlový.

Krém potom kakaový, čokoládový, karamelový, vanilkový, kávový, kokosový, ořechový, mandlový, citronový, banánový, ovocný, pistáciový a další. (kompletní nabídku najdete v objednávkovém formuláři)

Originální tématický dort nemusí být nutně určen pouze pro narozeninové oslavy, ale může být příjemným dárkem a zároveň zpestřením každé jiné rodinné či firemní události.

Klidně popusťte uzdu svoji fantazii a nebojte se na mě obrátit s jakýmkoliv požadavkem. Věřím, že vždy dokážeme najít způsob, jak vaši představu co nejlépe realizovat.