Dort lvice pro lvici Elišku...

21.11.2019

Krásný den přátelé... Tak soutěžní dort jsme dnes společně s výhercem panem Liborem Kuldou předali paní Elišce...

A tady je slíbená malá fotoreportáž z předání dortu...

Dovolte jen malé připomenutí. Vyhlásila jsem soutěž o dort pro radost. Vítězem se stal pan Libor Kulda, který vymyslel dort na téma lvice a přál si ho věnovat paní Elišce, která provozuje psí hospic Dejte nám šanci z.s., kde se stará o spoustu starších pejsků a poskytuje jim důstojný domov, lásku a péči. Bojuje za svoje pejsky doslova jako lvice, takže je tady krásná spojitost s tématem a dnes při předávání dortu jsme se navíc dozvěděli, že je paní Eliška narozena ve znamení lva.

No uznejte sami, že lépe už se to povést nemohlo.

Paní Eliška měla velkou radost a musím se přiznat, že i já jsem měla radost. Poté, co se dort uschoval do ledničky, museli jsme se samozřejmě přivítat a pozdravit také s pejsky...
Musím se přiznat, že to pro mě bylo velice příjemné odpoledne... A snad jen takové malé doplnění. Blíží se vánoční svátky a možná, že právě někdo z vás uvažuje o tom, že by si pořídil nějakého pejska. Možná byste se mohli ozvat paní Elišce, jestli by tam pro vás neměla nějakého vhodného psího parťáka. Je tam spoustu mazlíků... Dejte nám šanci z.s. Případně pokud budete mít chuť a možnost, můžete je také aspoň malinko podpořit. 

Děkuji za vaši pozornost, mějte se krásně a zase někdy...